.


   
NOWOŚCI
  • Uzyskaliśmy Pozwolenia na obrót preparatami biobójczymi dla dwóch produktów:
    DE100-P do dezynfekcji rąk i SE200-P do dezynfekcji powierzchni

 
66
  
     
Solar W4 płyn uniwersalny
Wysoce skoncentrowany płyn do mycia wszelkich powierzchni zmywalnych: drewna lakierowanego, paneli, PCV, terakoty, glazury, lamperii, itp. Doskonale nadaje się do stosowania w kuchni dzięki wysokiej skuteczności w usuwaniu tłuszczu i wszelkich zabrudzeń. Nie pozostawia smug ani zacieków. Nadaje mytym powierzchniom delikatny połysk, pozostawiając przyjemny zapach.

Sposób użycia: Aby umyć duże powierzchnie należy rozcieńczyć płyn, wlewając dwie nakrętki płynu na 5l wody. Na silne zabrudzenia można zastosować nie rozcieńczony płyn naniesiony na ściereczkę.

Skład: mniej niż 5% anionowych środków powierzchniowo-czynnych, mniej niż 5% amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych, mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo-czynnych, kompozycja zapachowa, środek konserwujący.

Okres trwałości: 2 lata od daty produkcji. Produkt posiada atest PZH - HŻ/08223/02

Opakowania: 1 kg, 5 kg, 20kg

arkusz składników
 


  
     SOLAR - płyn do podłóg z dodatkiem wosku naturalnego
Doskonale nadaje się do mycia wszystkich zmywalnych podłóg wykonanych z: drewna lakierowanego, paneli, terakoty, PCV. Nadaje mytym powierzchniom wyraźny połysk, nie pozostawiając smug.

Sposób użycia: Aby umyć duże powierzchnie należy rozcieńczyć płyn, wlewając dwie nakrętki płynu na 5l wody. Uwaga: Produkt może się rozwarstwiać, co nie powoduje utraty jego właściwości a jest następstwem zastosowania wosku naturalnego. Przed użyciem należy kilkukrotnie wstrząsnąć butelką

Skład: mniej niż 5% anionowych środków powierzchniowo-czynnych, mniej niż 5% amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych, mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo-czynnych, kompozycja zapachowa, środek konserwujący.

Okres trwałości: 2 lata od daty produkcji. Produkt posiada atest PZH.

Opakowania: 1kg i 5kg, 20kg

arkusz składników
 


  
     Solar płyn do łazienek
Efektywnie myje powierzchnie znajdujące się w łazienkach: wanny umywalki brodziki szyby i lustra kabiny prysznicow Na umytych powierzchniach pozostawia przyjemny zapach i nadaje im wyraźny połysk.

Sposób użycia: obrócić końcówkę spryskiwacz do pozycji „on”. Rozpylić płyn na powierzchnię, następnie przetrzeć ściere Skład: mniej niż 5% niejonowe powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, środek konserwujący (Methylchloroisithiazolinone Methylisothiazo Chronić przed dziećmi

Okres trwałości: 2 lata od daty produkcji. Produkt posiada atest PZH.
 


  
      SOLAR - płyn do mycia naczyń
Solar płyn do naczyń o wyjątkowo gęstej konsystencji gwarantującej wysoką wydajność. Produkt charakteryzuje się odczynem pH zbliżonym do skóry dłoni. Skutecznie usuwa tłuszcz i wszelkie zabrudzenia z mytych naczyń.

Skład: powyżej 5%, ale nie więcej niż 10% anionowych środków powierzchniowo czynnych, mniej niż 5% amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych, kompozycja zapachowa, środek konserwujący (Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone)

Okres trwałości:
2 lata od daty produkcji. Produkt posiada atest PZH. Produkt przebadany dermatologicznie.

Opakowania: 0,5 kg, 1kg i 5 kg

ZAPACHY: cytryna, mięta

arkusz składników
 


  
     SOLAR - płyn do szyb i luster
Skutecznie usuwa kurz i brud, nie pozostawiając smug.

Sposób użycia: obrócić końcówkę spryskiwacza do pozycji "ON". Rozpylić płyn na mytą powierzchnię, następnie wytrzeć do sucha. Uwaga: Chronić oczy. W razie kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Skład: mniej niż 5% anionowych środków powierzchniowo-czynnych, kompozycja kwiatowa.

Okres trwałości: 2 lata od daty produkcji. Produkt posiada atest PZH - HŻ/08223/02.

Opakowania: 0,5 kg ze spryskiwaczem, 0,5 kg zapas i 5 kg

arkusz składników
 


  
     Solar mydło w płynie z dodatkiem gliceryny i witami
Delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę. Zastosowana gliceryna ma działanie głęboko nawilżające, zaś witaminy odżywiają skórę. W składzie tego kremowego mydła znajdują się również wyciągi z ziół o działaniu regenerującym, pielęgnującym i łagodzącym.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Glicerin, Sodium Chloride, Panthenol, Citic acid, Coco Glucoside, Gliceryl Oleate, Gliceryl Distearate, Extracta: Thea Sinensis / Aloe Barbadensis / Chamomilla Recutita / Rozmarinus Officinalis / Calendula officinalis, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Parfum, CI 14720, CI 19140, CI 28440, CI 42090, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Okres trwałości: 2 lata od daty produkcji Przebadany dermatologicznie. Produkt posiada atest PZH.

arkusz składników
 


  
     Solar mydło w płynie z dodatkiem gliceryny
Delikatnie oczyszcza i pięlęgnuje skórę. Zastosowana gliceryna ma działanie głęboko nawilżające. Mydło Solar charakteryzuje się kwatowymi zapachami.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Glicerin, SodiumChloride, Parfum, CI 14720, CI19140, CI28440, CI42090, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Okres trwałości: 2 lata od daty produkcji. Przebadany dermatologicznie. Produkt posiada atest PZH

arkusz składników
 


  
      PROMYK - płyn do mycia naczyń
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i ekologicznych składników efektywnie usuwa tłuszcz i wszelkie zabrudzenia. Jest wyjątkowo delikatny dla skóry dłoni. Jego konsystencja sprawia ią jest to bardzo wydajny produkt.

Skład: powyżej 10%, ale nie więcej niż 15% anionowych środków powierzchniowo czynnych, mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycja zapachowa, środek konserwujący (Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone)

Okres trwałości:
2 lata od daty produkcji. Produkt posiada atest PZH. Produkt przebadany dermatologicznie.

Opakowania: 0,5 kg, 1kg i 5 kg

ZAPACHY: cytryna, jabłko

arkusz składników
 


  
      PROMIX - żel do mycia urządzeń sanitarnych
Bez trudu usuwa kamień, rdzawe zacieki i osady z mydła z powierzchni ceramicznych, szklanych, stali nierdzewnej. Charakteryzuje się intensywnym, przyjemnym zapachem i gęstą konsystencja.

Sposób użycia: nanieść żel bezpośrednio na czyszczoną powierzchnie lub na szmatkę. Po kilku minutach spłukać. Uwaga: nie zostawiać na mytej powierzchni dłużej niż 10 minut. Nie mieszać z innymi środkami. Chronić przed dziećmi. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Zanieczyszczoną skórę natychmiast przemyć dużą ilością wody. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę

Skład: mniej niż 10% kwas fosforowy, mniej niż 5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa.

Okres trwałości: 2 lata od daty produkcji. Produkt posiada atest PZH. Xi - preparat drażniący

Opakowania: 0,75 kg i 5 kg, ZAPACHY: leśny, cytryna, lawenda

arkusz składników
 


  
      PROMIX - płyn do mycia urządzeń sanitarnych
Środek o podwyższonej skuteczności do mycia urządzeń sanitarnych (wanien i umywalek sedesów) o lekko zagęszczonej konsystencji. Charakteryzuje się silnymi właściwościami czyszczącymi: usuwa zabrudzenia, osad z kamienia, ślady rdzy i zacieki wodne oraz jednocześnie dezynfekuje umyte powierzchnie. Preparat ma odczyn kwaśny nie stosować na powierzchnie wrażliwe na kwasy np. marmur, drewno, delikatne emalie.

Okres trwałości: 2 lata od daty produkcji. Produkt posiada atest PZH. Xi - preparat drażniący

Opakowania: 0,75 kg i 5 kg  ZAPACH: leśny

arkusz składników
 


  
     W-3 Proszek do prania
Proszek do prania ręcznego i w pralkach zarówno automatycznych jak i wirnikowych."białe" z dodatkiem wybielaczy optycznych ,enzymów , substancji wspomagających."kolor" z dodatkiem substancji wspomagających oraz zabezpieczających kolor tkanin.

PRODUKT PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU ZAWODOWEGO
 


   
     płyn OP-1
Płyn ten przeznaczony jest do odświeżania powietrza. Pozostawia przyjemny zapach w zamkniętych pomieszczeniach. Dostępny jest w trzech wersjach zapachowych: morski, róża, amforia.

Płyn został oceniony pozytywnie przez Państwowy Zakład Higieny Posiada atest dopuszczenia do stosowania - HK/B/1248/01/2006

Płyn OP-1 zawiera rozpuszczalniki organiczne, kompozycje zapachowe, środki wspomagające. Rozpylony płyn nie pozostawia plam na powierzchni po wyschnięciu. Jest rozpuszczalny w wodzie (w dużych stężeniach może powodować jej zmętnienie - tworzy emulsję).

Płyn OP-1 można stosować na dwa sposoby:
- rozpylić bez rozcieńczenia w pomieszczeniu kierując strumień na ściany, podłogę
- lub z uwagi na właściwość mieszania się z wodą można stosować jako dodatek zapachowy do roztworów środków myjacych.

PRODUKT PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU ZAWODOWEGO
 


  
      Pasta woskowa do podłóg Solwax
Środek na bazie wosków poliuretanowych do pielęgnacji i nabłyszczania podłóg wykonanych z terakoty, PCV, linoleum. Po wyschnięciu wytwarza twardą, cienką antypoślizgową warstwę, która chroni powierzchnię podłogi przed zabrudzeniem jednocześnie nadając jej połysk. Warstwę ochronną jest odporna na ścieranie i zmywanie.

Sposób użycia: Do usunięcia kurzu i starych powłok zabezpieczających podłogę i odtłuszczenia należy stosować środek Lavat. następnie powierzchnię przemyć wodą i pozostawić do wyschnięcia. Nanieść równomiernie środek do pielęgnacji podłogi Solwax przy pomocy mopa, gąbki lub ściereczki. Nie wcierać. Po wyschnięciu pierwszej warstwy zalecane jest nałożenie następnej / nie więcej niż trzy / w celu polepszenia warstwy zabezpieczającej. Temperatura konserwowanej podłogi nie powinna być niższa niż 15 st. C. Podłogi zabezpieczone tym środkiem można pielęgnować przy pomocy maszyn wysokoobrotowych.

Opakowania: kanister PE 5kg
Środek został oceniony pozytywnie przez Państwowy Zakład Higieny. Posiada atest dopuszczenia do stosowania nr HŻ/08222/02.

arkusz składników
 


  
     
Środek usuwający stare powłoki polimerow tzw. stripper LAVAT
Wysoce efektywny środek do gruntownego mycia podłóg, skutecznie usuwa stary brud, tłuszcze, pasty itp. Jest to tzw. stripper czyli środek usuwający stare warstwy polimerowe. Należy go zastosować do przygotowania powierzchni przed naniesieniem preparatu pielęgnującego i nabłyszczającego SOLWAX.

Sposób użycia: W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się przygotować roztwór wodny 0,5 L -- 1,0 L środka na 10 L wody, a do usuwania starych warstw polimerowych należy stosować rozcieńczenia od 1,0 L -- 3,5 L na 10 L wody. Czyszczone powierzchnie namoczyć przygotowanym roztworem i pozostawić na kilka minut celem jego reakcji z zalegającymi warstwami podlegającymi usunięciu. W przypadku starych i trudnych do usunięcia zabrudzeń można użyć szczotki. Następnie zebrać brud i przemyć podłogę czystą wodą. Preparat silnie alkaliczny - pH 11-13 dlatego zaleca się sprawdzenie trwałości kolorów mytych podłoży na małej, niewidocznej powierzchni. Preparat drażniący.

Opakowania: kanister PE 5kg
Środek został oceniony pozytywnie przez Państwowy Zakład Higieny. Posiada atest dopuszczenia do stosowania nr HŻ/08222/02.

PRODUKT PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU ZAWODOWEGO
 
.